Selecteaza limba ENG RO
Salut, vizitator !
Cauta job
Categorii
Locuri de munca

Soferi de tir

22

zile ramase

RESPONSABILITATI
  • − Posesor permis auto cat. C+E dar si ADR colete
    − Experienta in domeniu nu este necesara, insa este un avantaj pentru cei care o detin

Beneficii
  • BENEFICII:
    − Cazarea asigurata si platita de angajator in perioadele de repauz ( nu se doarme in cabina ci la cazari oferite de angajator )
    − Bilet de avion asigurat si platit de angajator
    − Asigurare medicala inclusa
    − Asistenta tehnica permanenta pentru probleme de serviciu
    − Training la angajare
    − Angajatorul ofera echipament de lucru ( jacheta, vesta, incaltaminte )OFERTA SALARIALA:
    − Salariu competitiv
    − Contract de munca semnat si declarat in Romania
    − Posibilitate de castig suplimentar prin efectuarea orelor in ture de noapte
    − Program de lucru de 8 saptamani pe camion cu 3 saptamani acasa ( concediu platit )
DESCRIEREA COMPANIEI

Aplica la acest job

Exprima interesul tau pentru acest job si transmite CV-ul la aceasta companie.