Selecteaza limba ENG RO
Salut, vizitator !
Cauta job
Categorii
Locuri de munca

Soferi de tir - interviuri Braila

17

zile ramase

RESPONSABILITATI
  • CEREM:
    - Permisului de condus categoria C+E
    - Certificat de pregatire profesionala a conducatorului auto
    - Cartela conducatorului
    - Atestat ADR colete
    - Cunostinte de baza a unei limbi: Engleze sau Rusa (nu este obligatoriu, dar constituie un avantaj)

Beneficii
  • OFERIM:
    - Salariu atractiv platit la timp cu diverse bonusari si program de loialitate
    - Programul de lucru este de 8 saptamani pe comunitate si 3 saptamani concediu platit
    - Echipament de lucru
    - Suport tehic 24/7
    - Cazare gratuita
    - Bilet de avion gratuit
DESCRIEREA COMPANIEI
  • KIM JOHANSEN este un grup de companii de transport din EU cu o flota de 380 de camioane moderne.Printre clientii nostri se numara majoritatea companiilor de forwarding din Europa.
    Sediul nostru principal este in Danemarca dar avem birouri subsidiare in Europa.
    Avem un concept unic de transport la timp al marfurilor in toata Europa.Soferii nostri sunt parte a acestui concept.Ei vor avea desemnate rute specifice .Se va lucra pe camion iar timpul de odihana se va face in unul din centrele noastre speciale de odihna din Europa. Aceasta cazare este gratuita,avand acces la internet WIFI in majoritatea camerelor.
    Cerinte:
    -experienta..

Aplica la acest job

Exprima interesul tau pentru acest job si transmite CV-ul la aceasta companie.