Selecteaza limba ENG RO
Salut, vizitator !
Cauta job
Categorii
Locuri de munca

Soferi de tir incepatori

22

zile ramase

RESPONSABILITATI
  • CERINTE:
    − Posesor permis auto cat. C+E dar si ADR colete
    − Experienta in domeniu nu este necesara, insa este un avantaj pentru cei care o detin

Beneficii
  • Iti oferim instruire teoretica si practica pt activitatea de sofer pe camion, in Danemarca cu transportul platit de catre noi, urmand o perioada in echipaj cu un sofer roman.
    BENEFICII:
    − Cazarea asigurata si platita de angajator in perioadele de repauz ( nu se doarme in cabina ci la cazari oferite de angajator )
    − Bilet de avion asigurat si platit de angajator
    − Asigurare medicala inclusa
    − Asistenta tehnica permanenta pentru probleme de serviciu
    − Training la angajare
    − Angajatorul ofera echipament de lucru ( jacheta, vesta, incaltaminte )
DESCRIEREA COMPANIEI
  • KIM JOHANSEN este un grup de companii de transport din EU cu o flota de 380 de camioane moderne.Printre clientii nostri se numara majoritatea companiilor de forwarding din Europa.
    Sediul nostru principal este in Danemarca dar avem birouri subsidiare in Europa.
    Avem un concept unic de transport la timp al marfurilor in toata Europa.Soferii nostri sunt parte a acestui concept.Ei vor avea desemnate rute specifice .Se va lucra pe camion iar timpul de odihana se va face in unul din centrele noastre speciale de odihna din Europa. Aceasta cazare este gratuita,avand acces la internet WIFI in majoritatea camerelor.
    Cerinte:
    -experienta..

Aplica la acest job

Exprima interesul tau pentru acest job si transmite CV-ul la aceasta companie.