Selecteaza limba ENG RO
Salut, vizitator !
Cauta job
Categorii
Locuri de munca

MUNCITOR PVC

26

zile ramase

RESPONSABILITATI
  • SC NACON SRL angajeaza:

    • MUNCITOR cu experienta in prelucrare si montaj tamplarie aluminiu.

    • Oferim conditii de munca conforme UE, bonusuri si beneficii atractive.

    • Oferta salariala se negociaza in functie de experienta si poate creste pe parcursul contractului.
    • Postul este valabil pentru o perioada nedeterminata.

Daca consideri ca esti profesionist si vrei sa accepti provocarea de a face parte dintr-o echipa inovativa, ne poti contacta la 0724 316 745.

Beneficii

DESCRIEREA COMPANIEI

Aplica la acest job

Exprima interesul tau pentru acest job si transmite CV-ul la aceasta companie.