Selecteaza limba ENG RO
Salut, vizitator !
Cauta job
Categorii
Locuri de munca

Italia-menaj si ingrijire batrani la familii

Expirat

RESPONSABILITATI
  • Recrutam personal de gen feminin, pentru menaj sau ingrijire batrani la familii in Italia.
    - salarizare intre 600-700 euro net/luna
    - cazare si masa asigurate gratuit in casa la familie
    - Contractul este pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire
    Plecare imediata, fara preferinte de zona/locatie.

    Comisione:

    Comisioane:
    Taxa interviu 100 lei(se achita dupa discutia telefonica cu partea Italiana)
    Cost mediere: 125 euro(se achita la semnarea contractului de mediere)

    Comisionul agentiei partenere: 300 euro(se achita in momentul in care persoana selectata ajunge in Italia, la semnarea contractului cu partea Italiana).

    Nu se achita nici un comision decat dupa discutia telefonica cu partea Italiana si numai daca candidata accepta oferta pe care acesta i-o face.

    Tel: 0365.730.451 L-V orele 10-18
    hr@ansa-jobs.com
    office@ansa-jobs.com

Beneficii
  • Cazare si masa asigurate gratuit in casa la familie
DESCRIEREA COMPANIEI
  • SC ANSA JOBS SRL, firma cu obiect principal de activitate recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de ITM Mures cu dovada nr. 60/2011, C.U.I 28902984, J26/777/2011
    Locuri de munca in Marea Britanie si Italia, iar in curand si in alte zone.
    Echipa noastra cu experienta in domeniul resurselor umane, va sta la dispozitie cu oferte ferme de munca, conform legii romane, primite in urma contractelor de parteneriat de la angajatorii externi...

Acest job a expirat.