Selecteaza limba ENG RO
Salut, vizitator !
Cauta job
Categorii
Locuri de munca

BUCATARI VASE CROAZIERA - INTERVIURI CONSTANTA

27

zile ramase

RESPONSABILITATI

Beneficii
  • Job4Life impreuna cu partenerii sai organizeaza o noua sesiune de interviuri pentru PERSONAL VASE CROAZIERA FLUVIALE in Constanta.

    Daca ai un minim de experienta si vorbesti limba engleza sau germana, te asteptam sa ne suni pentru a afla cat mai multe detalii despre noile oferte de munca.

    Angajatorii cauta:

    BUCATARI - AJUTOR BUCATAR - AJUTOR BUCATARIE

    Oferta salariala: in functie de fiecare pozitie in parte.

    Angajatorii ofera:

    • contract de munca pe perioada determinata in Elvetia

    • transport - masa - cazare - asigurate gratuit;

    • bonus: 200 euro - pentru transport concediu;

    • rotatie: 6-8 saptamani pe vas cu 2 saptamani acasa;

    • program: 42.4 ore/saptamana - toate orele suplimentare sunt platite sau cumulate in zile libere;

    • asigurare medicala/sociala prin contract - Elvetia;

    • bonusuri, tips garantat, etc.

    Fiecare candidat:

    • trebuie sa vorbeasca limba engleza sau germana - nivel conversational;

    • trebuie sa aiba experienta in domeniu min. 6 luni;

    Job4Life oferta:

    • consiliere si indrumare profesionala din partea echipei chiar si in afara programului de lucru pe tot parcursul contractului.

    NU se percep taxe • comisioane!

    Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:

    ✉ office@job4life.ro

    0720 878 151
DESCRIEREA COMPANIEI

Aplica la acest job

Exprima interesul tau pentru acest job si transmite CV-ul la aceasta companie.