Selecteaza limba ENG RO
Salut, vizitator !
Cauta job
Categorii
Locuri de munca

Asistent Manager

13

zile ramase

RESPONSABILITATI
  • Provocarile EaSI sunt de doi nivel:
    asistent manager pentru proiecte actual: persoane cu -
    - dizabilitate, economia sociala si ingrijitor informal persoane cu dementia
    - dezvoltarea de o reteua europeana despre inovarea sociala.

    Pentru proiecte in desfasurarea avem nevoie de cineva care are ii place sa faca inovarea sociala, sa fi disponibil sa calatoreasca si sa dezvolta propunere de proiectele noi in Romania caci in cadrul european.

    La nivel de dezvoltarea o reteua europeana avem nevoie de cineva cu sufletul intreprinzator, vointa sa construiesca EaSI cu noi si sa fi foarte implicata.

Beneficii
  • sa dezvolta competente in gestiunarea proiectului, inovarea sociala si mai departe intr-o un context nationala si internationala;
    contract stabil dupa perioda de experienta;
    participarea in activitatea internationala cu costuri acoperit
DESCRIEREA COMPANIEI

Aplica la acest job

Exprima interesul tau pentru acest job si transmite CV-ul la aceasta companie.